Categorieën

Badhoevese Bouwmaterialenhandel BV

Adres:Akerdijk 232
Postcode/ plaats:1171 RA Badhoevedorp
Telefoon:020 - 6597856
Fax:020 - 6596498
Mobiel balie: 06 - 46242605
Email algemeen: Info@badhoevese.nl
Email Walter: Walter@badhoevese.nl
Email Izaak: Izaak@badhoevese.nl
Email Roxana: Roxana@badhoevese.nl
Email Roxy: Roxy@badhoevese.nl
Openingstijden: Werkdagen: 07:00uur - 17:00uur
Zaterdag: Gesloten
BTW nummer: NL8040.74.252.B.03
KVK nummer: 34049389

Bouwmaterialenhandel De Bedijking BV

Adres:Industrieweg 69
Postcode/ plaats:3641 RK Mijdrecht
Telefoon:0297 - 285596
Fax:0297 - 272243
Mobiel balie: 06 - 46240517
Email algemeen: Info@debedijking.nl
Email Bernadette: Bernadette@debedijking.nl
Email Corensa: Corensa@debedijking.nl
Email Fatima: Fatima@debedijking.nl
Email Izaak: Izaak@debedijking.nl
Email Ellie: Ellie@debedijking.nl
Email Gert: gert@debedijking.nl
Openingstijden: Werkdagen: 07:00uur - 17:00uur Zaterdag: 08:00uur - 12:00uur
BTW nummer: NL8040.74.252.B.04
KVK nummer: 30076556

verstuur een bericht

 

Winkelwagen 0 Product Producten (leeg)    

Geen producten

Gratis afhalen! Verzending
€ 0,00 Totaal

Prijzen zijn ex. btw

Winkelwagen

Registreren of inloggen

Log in of registreer om het artikelbestand in excel te downloaden.

Nieuw ! Uit voorraad leverbaar:
Pir isolatieplaat in diverse diktes, voor een optimaal rendement !

Contact opnemen? Dat kan!